Reklaamplakat

TÜMRI blogi: Marcella Laura Polverino – „Uusi väljakutseid vastu võttes arenen ise ja saan samal ajal ühiskonnale kasulik olla“

Oktoobrikuise TÜMRI loo peategelaseks on kolmanda kursuse geenitehnoloogia tudeng Marcella Laura Polverino, kes on eelkõige tuntud kui Bioteaduste Üliõpilaste Seltsi (BÜS) president.

Lisaks sisustab ta end vaba aega pillimängu ja Rändava Bioklassi koordineerimise, kuid teda võib kohata ka abipolitseiniku vormis. Loe blogist lähemalt, kuidas Marcella on aktiivse tudengielu juurde jõudnud ning kuidas sellise kiire tempo juures end hoida.

Loe Marcella lugu: https://blog.tymri.ut.ee/intervjuud/marcella-laura-polverino-uusi-valja…

Erakogu

Marcella Polverino koos BÜS-i liikmetega „Ole rohkem“ 2023. a. auhinnagalal (Foto: erakogu)

Loe TÜMRI blogi siit!

Ülikooli aulas enne pidulikku kätte andmist on laual doktoridiplomid

Sirelin Sillamaa kaitseb doktoritööd „The role of helicases Hmi1 and lrc3 in yeast mitochondrial DNA maintenance“

11. juunil kell 10.15 kaitseb Sirelin Sillamaa biokeemia erialal doktoritööd „The role of helicases Hmi1 and lrc3 in yeast mitochondrial DNA maintenance“.
Loodusvaatluste maraton

Kodanikuteaduse seminaril räägitakse, kuidas rikastab avalikkuse kaasamine teadustööd